למה גם לכם כדאי להכיר את גיפ אנד טריפ?

נסיעה בג'יפים היא תמיד חוויה מאתגרת וגם מתגמלת. גם טיולים מספקים לנו שלל רגעים משמחים – וכשמשלבים את השניים לטובת טיול ג'יפים התוצאה היא שמחה גדולה במיוחד, ובפרט כשמי שמארגנת את הטיול היא חברת גיפ אנד טריפ (Jeep&Trip).

הדגשים העיקריים לטיולי ג'יפים איכותיים

כשיוצאים לטיולים על גבי ג'יפים, יש כמה דגשים חשובים שחובה להקפיד עליהם כדי למצות את הפוטנציאל של החוויה.

ראשית, קבוצה קטנה: קבוצות גדולות מדי מתאימות אולי לסוגים אחרים של טיולים, אבל כשמסתובבים בשטח עם ג'יפים רק קבוצה קטנה מאפשרת מקסימום הנאה.

דגש שני הוא לשלב עוד פעילויות עם הנסיעה בג'יפים, גם לטובת הגיוון וגם כדי להפעיל את השרירים ולחלץ את העצמות. עוד מרכיב הכרחי בטיול ג'יפים מוצלח הוא לינה במקום מפנק. אמנם עם ג'יפים אפשר להגיע לכל פינה ולעבור כל תוואי שטח וכך לזכות בחוויות מעניינות במיוחד, אבל יש לכך מחיר, וכדאי לפרגן לגוף מנוחה מלאה בסוף כל יום טיול.

איפה כדאי לטייל עם ג'יפים?

העולם מציע שלל לוקיישנים שכמו נוצרו במיוחד עבור טיול בג'יפ ובפרט כזה של גיפ אנד טריפ.

ביניהם: הרי הקרפטים שברומניה (אזור טרנסילבניה שכולל את בראשוב, קניון דמביצ'וארה, אגם וידרארו, הרי סוריאנו ועוד), יוון שמציעה לא רק איים שטופי שמש אלא גם אזורים הרריים מרהיבים עם אטרקציות בלתי נשכחות כגון מצוקי מטאורה, גאורגיה הפראית והיפהפייה ובפרט הרי הקווקז ומחוז סוונטי, קוסטה ריקה עם יערות הגשם ובעלי החיים המתוקים שמסתובבים בהם, הפירנאים שבספרד וגם איסלנד שלא דומה לשום מקום אחר בעולם ובוודאי לא כשמטיילים בה עם ג'יפ.

היתרונות של גיפ אנד טריפ

כאמור טיול ג'יפים עם גיפ אנד טריפ (Jeep&Trip) הוא חוויה מוצלחת במיוחד. סיבה אחת היא הניסיון הרב של החברה, הגורם השני הוא ההתאמה המלאה של המזון לכל דרישה – טבעונים, צמחונים, שומרי כשרות, כולם אוכלים מצוין במהלך הטיול ויכולים ליהנות בלי שהבטן תקרקר.

בנוסף ישנה כמובן ההיכרות עם הג'יפים והרכבים המובחרים, וכדי להשלים את החוויה מסלולים שיקחו אתכם למקומות המעניינים באמת.

Tagged