ויזה לקנדה בקלות

גם אתם יכולים להוציא ויזה לקנדה בקלות – בואו ללמוד כיצד!

כמה פעמים יצא לכם לשמוע על אנשים שמבקשים להוציא ויזה לקנדה במטרה לעבור לשם לצמיתות? ודאי לא פעם, ייתכן שגם יותר מפעמיים. קנדה היא חלומם הגדול של רבים המעוניינים לפרוץ ולהצליח מחוץ לגבולות מדינת ישראל, והסיבות לכך רבות; קל לשרוד כלכלית, שקט ביטחוני יחסי ועוד. אם אתם קוראים מילים אלו ודאי גם אתם לפחות שוקלים את הרעיון של ויזה למדינת קנדה בעצמכם. ובכן, הגעתם למקום הנכון!

רגע – ממתי צריך להוציא ויזה לקנדה?

ההבדל הגדול בין קנדה ושכנתה ארצות הברית היה עד לאחרונה שלב הוצאת הויזה. רבים העדיפו לעבור לקנדה מכיוון שלא היה צורך בויזה. בשנים האחרונות הוצאת ויזה לקנדה הפכה לחלק בלתי נפרד מתהליך המעבר, אך להבדיל מתהליך הנפקת הויזה לארצות הברית המוכר כמסורבל וארוך, כאן מדובר בתהליך קצר ופשוט;

  • ראשית, עליכם למלא טפסי בקשה עבור הויזה לקנדה בו תתבקשו למלא את פרטיכם האישיים, פרטי המשפחה, פרטים בנוגע לטיולים קודמים שיצאתם אליהם ועוד.
  • לאחר מכן תופנו לשלב התשלום. יומיים לאחר התשלום, יתקבל אישור התשלום למייל
  • אישור – תכירו, לאישור שקיבלתם יש שם: ETA. באופן עקרוני אין צורך להדפיס אותו מכיוון הוא יופיע היישר במחשב של פקידי ההגירה בקנדה (הידד לטכנולוגיה!), אך רבים מעדיפים לעשות כן. אתם יודעים, לשם הביטחון. אישור זה יהיה תקף לחמש שנים או עד פקיעת הדרכון. בזמן זה תוכלו להכנס למטרת תיירות ובכל ביקור מחדש, פקיד ההגירה שתפגשו כשתגיעו יחליט כמה זמן תוכלו לשהות.

למה בכלל להוציא ויזה דרך האינטרנט?

שאלה נהדרת! כשאתם מבצעים את התהליך באינטרנט אתם קודם כל חוסכים לעצמכם את הריצה והטרחה להגיע באופן פיזי לשגרירות. הרי אין לכם באמת זמן להפסיד יום עבודה. בלחיצת כפתור אחת, בזמן ההפסקה או לאחר יום העבודה, תוכלו להתקדם צעד אחד לקראת החלום הגדול לעבור לקנדה. בזכות הטכנולוגיה, הוצאת ויזה לקנדה (ובכלל) היא תהליך הרבה יותר פשוט וקל! צרו קשר עוד היום ותנו לנו לעשות בשבילכם את כל העבודה.