וייטנאם

בין אם אתם נוהגים לטוס לחו"ל כמה פעמים בשנה, ובין אם הטיול הקרוב שלכם הוא התגשמות חלום של שנים – מוטב שתשקלו בכובד ראש מה יהיה היעד. וייטנאם היא מקום לא שגרתי ולא מוכר כל כך בקרב הישראלים, וייתכן שהיכרות טובה יותר עם הארץ הקסומה הזאת, תוביל יותר אנשים לרצות לראות ולחוות אותה ממש מקרוב.

הפעם – צאו לטייל ביעד שונה מכל מה שהכרתם

וייטנאם איננה ארץ מובנת מאליה לתיירים מישראל, והנופים והמנטליות בה הם שונים לגמרי מכל מה שכולנו מכירים. רוב האנשים במדינה מכירים בעיקר אוכל וייטנאמי, המזכיר בטעמים מזונות אחרים מארצות קרובות, בהן משתמשים בטכניקות בישול ובתבלינים דומים. אולם באשר להרים, לעתיקות, לנהרות ולארכיטקטורה – ישראלים מכירים את הארץ הזו בעיקר מתמונות ופחות  מביקורים של ממש באזור.

וייטנאם היא אקזוטיקה במיטבה למטייל הישראלי

בדיוק מהסיבות הללו, וייטנאם יכולה להיות היעד האולטימטיבי עבורכם, כאשר מוטב שתחשבו היטב באיזו דרך תרצו לחוות אותה לראשונה:

  1. טיול פרטי שאליו תטוסו רק אתם ובני המשפחה שלכם, ובו תהיו חופשיים לנפשכם ותוכלו להרכיב את לוח הזמנים של החופשה בהתאם לצרכים האישיים שלכם ושל שאר המשתתפים.
  2. טיול מאורגן עבורכם ועבור קבוצת מטיילים כמותכם, שבו ייקבע לוח זמנים אחיד לכולם.

ישנם יתרונות וחסרונות לשני סוגי הטיולים, ועליכם לשקול אותם בבואכם לתכנן את הביקור ואת מה שתרצו לראות במהלכו. חברת נסיעות המנוסה בהרכבת טיולים ונופשים בארצות אקזוטיות כאלה, תוכל לסייע לכם בשני המקרים-

לעזור לכם לתכנן טיול פרטי ולהמליץ על מקומות חשובים ומעניינים שכדאי לכם לבקר בהם על מנת למצות היטב את הזמן שלכם שם, או לחילופין לשלב אתכם בקבוצת מטיילים מתאימה בליווי מדריך. כך או כך, בסיוע מקצועי ונכון, הטיול הוייטנאמי שלכם עומד להיות חוויה של פעם בחיים.

נופים, חוויות ואווירה ייחודית שלא הכרתם מעולם

אל תהססו לשאול את סוכן הנסיעות שלכם את כל השאלות שמטרידות אתכם באשר לנסיעה הוייטנאמית הראשונה שלכם, ובקשו להכיר את המקום עד כמה שניתן מראש. עם זאת, היו פתוחים לכך שהטיול הזה לא יהיה דומה לשום דבר שחוויתם בעבר, וכי אתם עומדים בפני הרפתקה אמיתית.

Tagged