חידוש ויזה להודו

איך מבצעים חידוש ויזה להודו

מטיילים אשר נמצאים במזרח, נכנסו להודו, יצאו ממנה ועתה רוצים להיכנס אליה שוב, צריכים לרוב להגיש בקשת חידוש ויזה להודו. בניגוד לעבר, בו היה צורך לגשת אל שגרירות הודו במדינה בה נמצא המטייל ושם להגיש את הבקשה, היום אין כל צורך בכך וניתן להגיש בקשה ממש כמו בפעם הראשונה, דרך האינטרנט.

מה חשוב לדעת על חידוש ויזה להודו

  • יש לבצע את ההליך מחוץ להודו

הדבר הראשון שחשוב לדעת על ההליך הוא שלא ניתן לעשות מתוך הודו. כלומר, מי שמעוניין לבצע חידוש של הויזה להודו חייב לצאת מהמדינה ושם להגיש את הבקשה מחדש. לא חובה להיות בישראל כדי להגיש את הבקשה דרך אתר ישראלי אלא רק להיות מחוץ להודו.

  • את הבקשה יש להגיש באינטרנט

כמו הגשת הבקשה הראשונה לקבלת ויזה, כך גם במקרה של חידוש ויזה להודו, כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט, למלא את הפרטים ולקבל את הויזה לאימייל לאחר ימים ספורים.

  • ניתן להגיש שתי בקשות בשנה

ניתן להגיש בקשה לקבלת ויזה אלקטרונית להודו דרך האינטרנט פעמיים בשנה. כפי שנכתב, את הבקשות יש להגיש בקלות דרך האינטרנט. חשוב לציין כי מדובר בשנה קלנדרית וניתן לתכנן את הטיול בהתאם לנתון זה.

בחירת אתר אינטרנט שמתאים למשימה

אחת הסוגיות שיכולה לעמוד בפני כל מי שרוצה לבצע חידוש ויזה להודו היא קבלת ההחלטה באיזה אתר להוציא את הויזה. על מנת לדעת כי האתר אכן אמין יש לבדוק כי הוא עומד במספר דרישות. ראשית יש לבדוק כי האתר מאובטח. אפשר לבדוק זאת כבר בכתובת האתר אשר חייבת להתחיל באותיות https. כיוון שאתם ממלאים את פרטיכם האישיים לא תרצו לעשות זאת באתר שהמידע בו יכול להגיע לכל גורם בקלות.

נקודה נוספת שחשוב לבדוק אותה היא אם האתר מתמחה בתחום. אתר אשר מאפשר לכם להוציא ויזה למקומות שונים כמו ויזה לקנדה, לויאטנם וכמובן להודו, הוא אתר ששם לעצמו מטרה להתמחות בתחום ולאפשר לכם לטייל בכל מקום בעולם. בנוסף, כדאי לבדוק כי האתר מספק שירות לקוחות ושניתן לפנות אליו באופן אישי לכל מקרה של שאלה.