טיולים לטנזניה – מתי כדאי לטוס?

טיולים לטנזניה מעניינים אתכם? בצדק! בטנזניה בהחלט יש הרבה מה לראות וממה ליהנות ובמאמר זה נעזור לכם להחליט מתי זה הזמן המתאים ביותר עבורכם.

קצת על טנזניה

רגע לפני שנעסוק בשאלה מתי הכי טוב לטוס אליה, חשוב שנכיר מעט את טנזניה ונבין למה בכלל לטוס אליה. אם כן, טנזניה, שנמצאת ביבשת אפריקה, מושכת אליה יותר ויותר אנשים מכל רחבי העולם בעיקר בזכות היות המגוונת כל כך. הכוונה היא לכך, שיש בה אפשרות לצאת לטרקים מאתגרים או ליהנות ממנוחה מרגיעה, אפשרות ליהנות מאזורים מודרניים ומתקדמים או להכיר תרבויות של שבטים מסורתיים.

בשביל הים

חופי הים של זנזיבר מהווים תפאורה מושלמת לכל שער של מגזין או פרסומת של מוצר שנוהגים להשקיע בעצמם. חופים אלו הם בעלי מראה מושלם של מים נקיים לצד צמחייה ירוקה וחול ים נעים למגע ולמראה. כמו כן, מדובר על חופים בעלי שטח רחב וכך כל אחד יכול למצוא את המקום הרצוי לו ולהתמקם בנחת ופשוט ליהנות מרחש הגלים ומהבריזות הנעימות ובעיקר – מהשקט. כמובן, בשביל ליהנות מכל אלה, מומלץ לטוס בעונות החמות.

בשביל הטרקים

אם אתם מחפשים טרק מאתגר במיוחד, ודאי תרצו לצאת לטפס על הר הקילימנג'רו, שהוא ההר הגבוה ביותר ביבשת אפריקה וההר העצמאי הגבוה ביותר בעולם וגובהו כמעט שישה קילומטרים מעל פני הים. גם אם אתם לא רואים בעצמכם מיטיבי לכת עד כדי כך ובכל זאת רוצים למצות את הפוטנציאל של טיולים לטנזניה, תוכלו לצאת לטיולים באזורים המרהיבים של טנזניה ולאתגר את עצמכם כאוות נפשכם. בשביל ליהנות מטרקים מומלץ לטוס בתקופות שאינן חמות מדי ושאינן גשומות.

בשביל הטבע

אם אתם רוצים לחוות את הטבע בהתגלמותו טיולים לטנזניה הם הפתרון המושלם עבורכם! לדוגמה, אם אתם רוצים לצפות בעונת הנדידה, תוכלו לטוס בסביבות חודש אוגוסט. כמו כן, אם אתם רוצים ליהנות מעונת ההמלטות של בעלי החיים הטנזניים, מומלץ לטוס בסביבות חודש פברואר ולראות במו עיניכם כיצד הנקבות מביאות את צאצאיהן אל העולם וכיצד הן שומרות עליהם.

Tagged