טיולים מאורגנים – היעדים המובילים

טיולים מאורגנים מתאפיינים בלא מעט יתרונות ובפרט ניצול מיטבי של הזמן והישענות על ידע ייחודי של אנשי מקצוע מנוסים, כזה שלא ניתן להגיע אליו רק דרך האינטרנט. בהתאם גם בימינו ישנם לא מעט טיולים כאלה ובפרט ליעדים הבאים.

טיול בעקבות תרבות המאיה

אחת התרבויות המרתקות שחיו עלי אדמות היא מוקד לטיולים רבים שכוללים גם נופים מופלאים וגם היכרות מעמיקה עם בני המאיה שהתפרשו לאורך תקופות משמעותיות בהיסטוריה ברחבי מרכז אמריקה.

טיול מאורגן בעקבות תרבות המאיה יכלול את מקסיקו סיטי ובפרט החלק ההיסטורי של העיר, עיר האלים טאוטיוואקן ופירמידות השמש והירח, שרידי עיר המאיה בפאלנקה, קניון סומידרו, קצאלטנאנגו שבגוואטמלה, אנטיגואה, סן חוזה שבקוסטה ריקה, שמורת טורטוגרו, שמורת מונטה ורדה, מפלי לה פאז ועוד.

האיים הקנריים

עוד פיסת גן עדן עלי אדמות שיוצאים אליה טיולים מאורגנים רבים, כולל לא מעט קרוזים, היא האיים הקנריים. איים אלה שוכנים ליד חופי מרוקו באוקיינוס האטלנטי אבל שייכים לספרד. בפברואר מתרחש באיים קרנבל גדול ושמח במיוחד אם כי בשאר ימות השנה מדובר במקום עם הרבה מאוד אנרגיות חיוביות וגם מזג אוויר מושלם (הכינוי של טנריף הוא אי האביב הנצחי). טיול לאיים הקנריים יכלול את 3 האיים המרכזיים, טנריף, גראן קנריה ולה גומרה.

טיולים מאורגנים לארה"ב

טיול מאורגן לארה"ב הוא דרך מצוינת להבטיח הגעה לאטרקציות רבות ככל האפשר בדרך היעילה ביותר האפשרית. באופן טבעי קיים מגוון רחב מאוד של טיולים מאורגנים לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, כשאחת המתכונות הפופולריות היא טיול מחוף אל חוף – למשל מלוס אנג'לס וסן פרנסיסקו דרך יוסמיטי פארק, לאס וגאס וסכר הובר לבוסטון, מפלי הניאגרה, וושינגטון וניו יורק. אפשרות נוספת היא לכלול את פלורידה המלהיבה עם פארקי השעשועים הענקיים ואזור הביצות הייחודי.

הים האדריאטי

גם את קסם הים האדריאטי והמדינות שסביבו ניתן לגלות הן בטיול מאורגן יבשתי והן בקרוז. דוגמה לטיול שכזה הוא מסלול שמחבר את החלק הדרומי של קרואטיה ואת בוסניה-הרצגובינה ומתחיל בזאגרב בירת קרואטיה, עובר דרך טירת טראקוצ'יאן, הפארק הלאומי קרקא, טרוגיר, ספליט ודוברובניק ומסתיים בסרייבו בירתה של בוסניה-הרצגובינה.

Tagged