איך לתכנן בקלות יום כיף לעובדים?

רוצים או צריכים לתכנן יום כיף לעובדים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון!

יום כיף לעובדים הוא הזדמנות מצויינת להעלות את המוטיבציה של העובדים, לגבש בין קבוצת העובדים במקום העבודה ולהעניק להם אפשרות ליהנות מהפסקה קלה משגרת העבודה, הפסקה שתתרום גם להם בפן האישי, וגם למקום העבודה.

אז איך תוכלו לתכנן יום כיף לעובדים שלכם בצורה מוצלחת ונכונה, וגם במסגרת תקציב מוגבל? איך תפיקו יום כיף איכותי ומהנה אשר יתרום לעובדים וישאיר אצלם זכרונות מתוקים ונעימים למשך זמן רב? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

הגדירו את התקציב שלכם

השלב הראשון הוא שלב הגדרת התקציב. חשוב מאוד להגדיר את התקציב מראש על מנת שתוכלו לעבוד לפיו, ולא תגיעו למצב בו אתם מגלים כי תכננתם יום כיף שלא תוכלו לממש בשל עלויות גבוהות מידי, או יום כיף פשוט מידי כאשר יש לכם תקציב גדול יותר שתוכלו להפיק ממנו הרבה יותר.

לכן, התחילו קודם כל בהגדרת התקציב שלכם, וחלקו אותו לנתחים – לוקיישן, הסעות, קייטרינג או מסעדה, פעילות ועוד. כך יהיה לכם הרבה יותר קל לתכנן את יום הכיף, ובצורה הרבה יותר מסודרת.

בחרו את הפעילויות הנכונות

עוד דבר חשוב בתכנון של יום כיף לעובדים הוא לבחור את הפעילויות הנכונות והמתאימות עבור העובדים. חשוב להכיר את האופי של רוב העובדים ולמצוא פעילות שתתאים לכולם וכולם יוכלו ליהנות ממנה. בנוסף, כדאי להתאים את הפעילות לנושא סביבו יסוב כל היום, בין אם זו סדנה, הרצאה מיוחדת, פעילות קבוצתית או אפילו פעילות ספורט אתגרית.

בחירה נכונה של הפעילות הינה חיונית וחשובה מאוד, שכן הפעילויות שתבחרו ישפיעו באופן מהותי על ההנאה של העובדים ביום הכיף, ועל התוצאות שלו.

בחרו את התאריך הנכון

חשוב גם לבחור את התאריך הנכון ליום הכיף. ימי כיף לעובדים עדיף לקיים בעונת הקיץ, אך לא בשיא העונה. כדאי לתכנן את היום לתקופה בה מזג האוויר נעים כך שלא יגרמו הפרעות שונות, במיוחד אם מתוכננות פעילויות חוץ ושטח.

Tagged